Аксесуари для карнизів

Ми заходимо в приміщення і перше, що кидається в очі, - штори та гардини. Це те яскрава пляма, яке відображає індивідуальність, стиль господаря і миттєво приковує увагу. Але часто карнизи, до яких кріпляться штори, зовсім непомітні. І все ж вони теж можуть бути творами мистецтва, вражати декором і аксесуарами.

Вся атрибутика у вигляді кілець, наконечників, кронштейнів, власників і люверса додасть карнизах неповторності і яскравості. Деякі з перерахованих аксесуарів можуть бути в комплекті з карнизом, інші ж купуються окремо.

Ви самі можете вибрати прикраси для карнизів. Вибір атрибутики надзвичайно великий. Приголомшливі наконечники з металу, кераміки, кришталю, муранського скла і навіть з бісеру або ротанга вражають своєю красою і оригінальними формами (куля, конус, циліндр).

Щоб прикрасити кухню, можна використовувати наконечники у формі квітів, листя або фруктів.

Для дитячої кімнати підходять наконечники у вигляді милих звіряток.

Щоб прикріпити штору або гардину, необхідні кільця. І тут є з чого вибрати: круглі, ковані, рефреном або квадратні кріплення в залежності від типу карниза. Для карнизів в стилі авангард добре підходять квадратні, а для плоских - круглі аксесуари. Щоб кільця не скрипіли, можна використовувати конструкцію з тефлоновим покриттям.

Цікаве поєднання - кільця і кронштейни. Вікно буде закриватися декількома полотнами штор.

І, звичайно, елегантності штори додадуть люверси. Щоб додати шарм виробу, використовуйте яскраву окантовку отворів в фіранках.

Гачки для кистей і подхватов, оригінальні металеві підхоплення-тримачі для штор, вишукані кліпси і прищіпки для додання нових форм штор допоможуть домогтися бажаного естетичного і функціонального ефекту. А розташування власників та подхватов залежить не тільки від зручності, але і від модних тенденцій. Деякі краще розміщувати знизу, інші - навпаки, драпірують штори, відсуваючи в бік і заводячи за держатель, що надає елегантності.

Всі ці чудові аксесуари Ви можете знайти у нас за дуже низькими цінами. А наші кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором.