Римські механізми

Ви нещодавно дивилися
Список товарів порожній.

Карнизи для римських штор: стильно, доступно, модно!

Де купити римські штори? - Про це запитують багато покупців. Карнизи римського типу використовуються для закриття і прикраси віконного простору, і вони ідеально підійдуть практично до будь-якого інтер'єру. Крім того, вартість римських штор цілком доступна, також пристрої неймовірно прості у використанні. Варто зазначити про ще один переваги даних конструкцій - вони зможуть підійти для оформлення вікон абсолютно будь-якої складності, де категорично не підійдуть класичні штори. Однак, слід пам'ятати, перед тим як вибрати карнизи для римських штор в Києві - продукція повинна бути якісною і доступною. Саме такий товар представлений у великій різноманітності інтернет-магазину «Світі карнизів». У нас ви обов'язково знайдете найбільш підходящі карнизи для римських штор в Києві, стандартних комплект яких включає в себе:

прут зі скловолокна - 5 штук;

утяжелитель – 1 штука;

шнурок міцних матеріалів, довжина якого - 3,5 метра;

спеціальне кільце для закріплення шнурка.

Карниз для римських штор: особливості

Вибираючи карнизи для римських штор, ви робите правильний вибір. Така прикраса вікна має масу переваг:

Вироби можуть використовуватися у важкодоступних місцях, а також в оформленні вікон з нестандартними і складними формами (арки, трапеції, еркери в тому числі).

Механізм римських штор може бути різним - ланцюжок, шнур, електропод'емная система. Це величезна перевага, оскільки користувач зможе вибрати систему, найбільш підходящу для його бюджету і використання.

Карнизи для римських штор безшумні в роботі, можуть мати різні тканини в основі, що також досить зручно.

«Світ карнизів»: якісні і за доступними цінами карнизи для римських штор

Купити карниз для римських штор вищої якості ви зможете в нашій компанії «Світі карнизів». Чим ми кращі за інших магазинів? Зверніть увагу на вартість штор в інших організаціях - вона може бути різною. У нашій компанії ціна карниза для римських штор досить доступна! Секрет настільки демократичною цінової політики досить простий: ми закуповуємо продукцію безпосередньо від виробника, а тому значно економимо на закупівлю, зберігаючи при цьому найвищу якість продукції. Найрізноманітніші механізми римських штор представлені в наших каталогах - вибирайте найбільш підходящий і робіть замовлення або в режимі он-лайн або звернувшись до наших менеджерів безпосередньо.

Якщо перед тим як купити карниз для римських штор, вам потрібна консультація досвідчених фахівців - задайте будь-які питання нашим майстрам, і вони обов'язково допоможуть підібрати те, що ідеально підійде для вашого приміщення.