Моторизовані карнизи - стильно і зручно

Карнизи з електроприводом сьогодні часто зустрічаються в будинках і на дачах. Сучасні електрокарнізи працюють абсолютно безшумно, дуже прості в управлінні і споживають мінімум електроенергії. Дуже добре підходять до полотен розсувних і рулонних штор, штор-плісе, жалюзі, незалежно від того, на якій висоті вони встановлені. Управління здійснюється пультом управління або за допомогою настінного блоку управління. Можна регулювати рівень освітленості і піднімати і опускати штори автоматично. А можливо інтегрування електрокарнізов в систему «Розумний будинок». Мотор оснащується настінним перемикачем, Domotics, домашніми / готельними системами автоматизованого управління, бездротовою системою Z-wave, інфрачервоними і радіочастотними модулями. Функція «Touch control» допускає відкривати і закривати штору, злегка потягнувши за край. Навіть якщо відсутнє електроживлення, переміщати штори можна за допомогою системи аварійного управління. Можлива робота пристрою від батарейок АА або сонячної батареї.

Моторизовані карнизи бувають з горизонтальною розсуненням, для панельних штор і для підйомних (римських, французьких, австрійських). Ви можете підключити штору до одного або декількох пультів, або кілька штор до одного пульта. Зона дії пульта - 30 м. Працює на радіочастоті 433 Гц при напрузі 24 V, що дозволяє не направляти пульт чітко в ціль.

Дуже часто моторизовані системи управління шторами використовуються при оформленні магазинів, офісних приміщень, оранжерей, котеджів, клубів і ресторанів. Але слід враховувати, що максимальна ширина карниза - 360 см, висота - 350 см.

Для даної системи підходить алюмінієвий карниз із спеціальним двигуном, вибір потужності якого залежить від ваги тканини (але не більше 80 кг) і розміру карниза. Гарантія нормальної експлуатації - 10 років за умови акуратного використання. Профільні карнизи можуть бути зігнуті по формі вікна.

Ви можете придбати чудові моторизовані карнизи в компанії «Мир карнизів» за доступною ціною. А досвідчені консультанти допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант.