Карниз "СМ" (Посилений)

Ціна
Колір
Сортувати по:
Ви нещодавно дивилися
Список товарів порожній.

Посилений стельовий карниз СМ - можливість підібрати будь-який тканинний декор

Пластиковий карниз посиленнийПідбір декору на вікна забирає багато часу. Серед представлених карнизів необхідно знайти найбільш потрібний. Головна вимога - витримування покладеного навантаження. Якісний карниз стельовий посилений СМ прекрасно впорається з поставленим завданням.

Такий варіант декору ідеально впишеться в різні інтер'єри. Виробники продумали не тільки функціональні можливості, але і оформлення декору.

Що варто знати про представлену модель?

Головна особливість карниза стельового посиленого СМ - його надійність. Він може витримувати значне навантаження протягом тривалого періоду. Це ідеально підходить тим, хто збирається вішати важкий декор.

Конструкція витримає покладене навантаження. Головне, все правильно розрахувати та підібрати.

На що звертати увагу під час вибору?

Сучасний асортимент переповнений різними пропозиціями, тому підібрати стельовий карниз СМ не складе труднощів. Деякі купують першу-ліпшу пропозицію, керуючись тим, що вони між собою схожі. Це не так і вони відрізняються багатьма характеристиками.

Щоб не помилитися, важливо заздалегідь продумати певні моменти.

Кількість декору

Збираєтеся просто вішати штори, вам підійде однорядний варіант. Немає сенсу купувати складнішу конструкцію.

Досить популярний карниз стельовий пластиковий подвійний посилений, який дозволяє повісити крім штор ще й тюль. Рідше купують потрійний варіант.

Увага: коли будете визначатися з кількістю рядів, не забудьте ще врахувати максимальне навантаження, яке витримає карниз. Нікому б не хотілося, щоб з часом карниз пошкодився або взагалі впав.

Розміри

  • Почніть з довжини. Для цього заздалегідь визначитеся з місцем розміщення карниза і зніміть необхідні заміри. Наприклад, між стіною і карнизом повинні залишитися хоча б 3 см. Увага: якщо у карниза будуть наконечники, відступ робиться від них.

  • Не забувайте про ширину планки. Тут все залежить від особистих побажань і від оформлення інтер'єру.

Необхідні елементи

Зрозуміло, що основну увагу заслуговує сам карниз. Тільки подумайте і щодо інших елементів. Почніть з бігунків. Визначтеся з їх кількістю, яка залежить від довжини карниза. Не забувайте ще про комплект наконечників.

Вам потрібно чітко продумати, які елементи необхідно придбати. Якщо є сумніви, порадьтеся з фахівцями.

Оформлення

Тут все залежить від стилю кімнати, для якої підбирається карниз. Він повинен стати доповненням інтер'єру. А ще не забудьте про колірну гаму. Колір карниза може збігатися з відтінком стін, стелі або декору, коли буде контрастом до певного кольору.

Заздалегідь складений список з рекомендаціями дозволить швидко розібратися в асортименті та вибрати відповідний карниз. Це дозволить залишитися задоволеними покупкою.

Де купити карниз посилений СМ в Києві?

Ринок декору віконного простору постійно поповнюється новими моделями. Каталог інтернет-магазину «Світ карнизів» це підтверджує. Це дозволяє в Україні придбати якісну продукцію за кілька хвилин. Якщо виникають питання, консультанти допоможуть розібратися.

А ще не забувайте про такі вигідні умови придбання:

  • цілком лояльна ціна на продукцію;

  • кілька варіантів доставки;

  • зручні способи оплати замовлення;

  • надання послуги заміру, монтажу.

Нехай кожен елемент декору буде надійним і красивим.