Японські панельні карнизи

Ви нещодавно дивилися
Список товарів порожній.

Японські штори: модно і практично!

Японські штори: яскраве, модне і завжди практичне рішення для вашого вікна. По-іншому дані вироби називаються панельними. Вони легко кріпляться до віконного отвору за допомогою спеціального карниза і пересуваються цілком. Всі пристрій частково нагадує екран, але виглядає досить ефектно. Зверніть увагу, тканину для японських штор досить міцна і довговічна, а щоб пересувати її, в конструкції передбачається наявність спеціального шнура, який дозволяє розсовувати штори з центру або однієї зі сторін (в залежності від системи - право- або лівосторонній).

Вибрати японські штори за ціною доступною ви зможете в нашій компанії: «Світ карнизів» пропонує величезний вибір виробів на вигідних умовах. Крім того, у нас ви зможете купити японські штори з різних полотен і кількості ліній карниза (як правило, використовується 3-5 струн, залежить від кількості шарів). Панелі з тканин приєднуються до карнизу за допомогою спеціальної липкої стрічки. Примітно, що візерунки, малюнки ви вибираєте самі. Крім того, за вигідну ціну японські штори ви зможете поєднувати з щільними тканинами, особливо прекрасний ефект, коли по нижньому полотну вставляються металеві вставки, які збільшують і вирівнюють тканину. Причому управління конструкцією може бути як ручне, так і механічне.

Цілком прийнятна ціна японських штор дозволяє встановлювати подібні конструкції на великі віконні прорізи. Таке рішення вважається ідеальним для виставкових центрів, адміністративних залів, для оформлення вітрин та доповнення обідньої зони в домашніх умовах особливим колоритом і затишком. Також сьогодні можна купити японські штори-міжкімнатні перегородки, які відмінно розмежовують житлові або нежитлові простору.

«Світ карнизів»: якісні штори в японському стилі

Компанія «Світ карнизів» пропонує як системи, так і тканини для японських штор відмінної якості. Ми гарантуємо доступні ціни, найрізноманітніші рішення на вигідних для вас умовах.

Всі питання можна задати нашим фахівцям, і вони обов'язково допоможуть підібрати найбільш потрібний варіант.