Карнизи Квадро

Ціна
Новинка
Колір
Сортувати по:
Ви нещодавно дивилися
Список товарів порожній.

Карниз для штор Серії "Квадро" - для справжніх цінителів.

Декорування вікна - це не просто завішування отвору шторами, це підбір відповідного карниза і аксесуарів до карнизів, гармонійно поєднуються один з одним.

Карнизи - це поєднання древніх способів роботи з металом і сучасних технологій. Кожен виріб - це потужне сплетіння надійності, міцності, вишуканості і витонченості. Карнизи квадратної (кубічної) форми кріпляться до стіни або стелі за допомогою спеціальних кронштейнів, які можуть бути одинарними або подвійними. При цьому діаметр труби - приблизно 20 мм. Серія «Квадро» пропонує карнизи в двох кольорах: золото античне і срібло матове.

Вироби, представлені в даній серії, ідеально підходять як для просторих, так і для малогабаритних приміщень. Вони допоможуть створити неповторну, унікальну атмосферу.

Але жоден навіть найкрасивіший карнизу, не буде ефектно виглядати без відповідних аксесуарів: кутових з'єднувачів, з'єднувачів кутових імпресійної, з'єднувачів, з'єднувачів труб імпресійної, кілець і тихих кілець з прищіпками, кронштейнів, труб. Декоративні наконечники у вигляді гострих пік, тризубів, вигнутих гілок з листям, стилізованих куль, різних фігур, яскраві кронштейни і штанги допоможуть втілити Ваші найсміливіші дизайнерські ідеї.

Ексклюзивність та шарм, які створюють аксесуари до карнизів серії «Квадро», додадуть затишку і елегантності Вашому інтер'єру. Особливо виразно вироби виглядають в приміщеннях в стилі мінімалізм, техно, хай-тек.

Литі карнизи в комбінації з неординарними аксесуарами уособлюють стриманість і аристократичність. Приємна чіткість, збалансованість і гармонійність ліній і кутів додадуть пікантності будь-якому приміщенню. Серія «Квадро» разюче поєднує в собі мінімалізм і пишність.

Якщо Ви хочете створити унікальну, стильну атмосферу в приміщенні, карнизи і аксесуари серії «Квадро» ідеально підійдуть для цієї ролі.

Про цієї продукції Ви знайдете виключно позитивні відгуки.

У нашій компанії "Мир карнизів" Ви можете придбати карнизи і аксесуари серії «Квадро» за низькими цінами.