Скарлайн

Ціна
Під замовлення
Колір
Сортувати по:
Ви нещодавно дивилися
Список товарів порожній.

Карниз Скарлайн - кращий карниз в стилі хай-тек!

Вікна - це перше, на що звертає увагу гість, то, що прикрашає приміщення, створює затишок і комфорт, надає стиль, завершує інтер'єр. Від того, наскільки правильно Ви підібрали штори і карнизи, будуть залежати ваш спокій і відпочинок вдома. Кожна деталь має значення, кожен елемент може завершити або зіпсувати дизайн. Якщо інтер'єр квартири виконаний в строгому, мінімалістичному і футуристичному варіанті, карнизи «СКАРЛАЙН», чудові вироби в стилі Hi-Tech, стануть ідеальним рішенням. Вони прості і зручні, плоский об'ємний профіль з металу дозволить легко прикріпити карниз до кронштейнів. Гачки штор легко нанизуються. А самі фіранки ходять по всій довжині. Карнизи виконані по імпресійної системі - революції в карнизної системі, що дозволяє переміщати штори через вузол кріплення труби до кронштейну.

Кронштейни бувають в трьох виконаннях: одинарний (для кріплення одного карниза), подвійний (для двох напрямних) і потрійний (відповідно, для трьох).

Стандартна комплектація карнизів «СКАРЛАЙН» включає: один металевий плоский сатиновий профіль; два металевих кронштейна, а в разі, якщо довжина карниза більше 2,4 метра - три; парне кількість металевих наконечників для кожної направляючої карниза; дві заглушки для нелицьової направляючої карниза; гачки Скарлайн, які розраховуються за десять штук на один погонний метр. Однак якщо потрібні будь-які доповнення до комплектації - можна підібрати необхідні елементи.

Труби, кронштейни, наконечники різних форм, заглушки, елементи з'єднання, гачки настільки незвичайні, елегантні, легкі, що миттєво створять затишок, комфорт, зроблять інтер'єр Вашого приміщення оригінальним і завершеним.

У магазині "Світ карнизів" Ви зможете придбати карнизи «СКАРЛАЙН» за дуже низькими цінами.

Якщо Вам знадобиться професійна консультація яка додаткова інформація про використання виробу або Вам просто важко визначитися з вибором - наші консультанти з радістю допоможуть, дадуть відповідь на всі питання.

Принесіть свій маленький персональний шедевр за допомогою карнизів «СКАРЛАЙН»!