Рулонні штори – популярний та стильний декор на вікна

Вибір декору на вікна займає дуже багато часу. Серед величезного асортименту потрібно підібрати найкращий варіант. Раніше вибирали класичні штори та тюль. Тепер ситуація дещо змінилась і рулонні штори завоювали величезну популярність.e37f0d1d0a433e5f46ef5592b334225a.jpg

Вони ідеально підходять до будь-якого інтер’єру. Просто потрібно підібрати достойний варіант. Для цього варто знати певні хитрощі та тонкощі.

Що такого незвичного в рулонних шторах?

Особливість уже зрозуміла з самої назви. Все пов’язано з незвичним механізмом скручування. Якщо полотно правильно скласти, то це вже буде рулон. Так він буде займати мінімум місця.

Варто виділити ще декілька переваг, які мають тканинні ролети:

 • Довгий термін придатності завдяки тому, що використовують якісні матеріали. А ще їх додатково обробляють для захисту від сонячного проміння, пилу.

 • Декор займає мінімум місця, що прекрасно підходить для невеликих кімнат.

 • Величезний вибір оформлення декору. Це дозволяє підібрати полотно для будь-якого стилю.

 • Максимально простий монтаж конструкції.

 • Подібні ролети тканинні прекрасно поєднуються з класичним декором. Просто потрібно знайти вдалу комбінацію.

 • Максимально просто користуватись полотном і регулювати висоту.

У подібного декору є ще багато переваг. Тому варто подумати стосовно придбання такого варіанту.

Як правильно вибирати ролетні штори?

Сучасні виробники пропонують багато різних варіантів. Кожен з них має певні особливості. Щоб не шкодувати про вибір, варто врахувати багато тонкощів.

Призначення декору

Чітко визначтесь, для якого приміщення купуєте. 

 • Для спальні та дитячої кімнати варто вибирати досить цупкі матеріали, які будуть захищати від сонячного проміння і дозволять відпочити.

 • На кухню чи вітальню можна знайти більш прозорі варіанти.

 • 3a743b79741b72d0737142bb814eebf1 (1).jpg

  Для офісу вибирайте тканеві ролети, які теж будуть захищати працівників від сонячного проміння.

 • Для конференц-залів чи домашніх кінотеатрів знайдіть тканини, які забезпечать максимальний захист від світла. 

Кріплення полотна

Сучасні тканинні жалюзі можна кріпити на стелю, стіну чи у віконний отвір. Кожен з цих варіантів має свої особливості. Продумайте заздалегідь цей момент, щоб потім не виникало складнощів. Якщо є сумніви, порадьтесь зі спеціалістами.

Різновиди конструкції

 • Відкрита. Така рулонна штора досить популярна. Ця конструкція складається з тонкого валу, на який накручено полотно.

 • Закрита. Тут є спеціальний закритий короб. Він закриває полотно і захищає його від пошкоджень, сонячного світла, пилу. Варто пам’ятати, що у цих рулонних штор ціна трохи вища.

Колір

Варто орієнтуватись на оформлення приміщення. Штори повинні доповнювати інтер’єр. А ще враховуйте, на яку сторону у вас виходять вікна. Якщо це північна чи східна сторона, вибирайте теплі відтінки, бо сонячного світла тут замало. Що стосується західної чи південної сторони, то можна підібрати більш прохолодні. 

Продумайте кожну деталь, щоб тканинні жалюзі на вікна стали прикрасою всього приміщення і надійно захищали від сонячного світла, поглядів перехожих.

Крім цього варто пам’ятати ще про такі моменти:

 • Заздалегідь визначтесь з розмірами. Це можете зробити самостійно чи зверніться до спеціалістів. Якщо у вас нестандартні конструкції, завжди можна придбати рулонні штори на вікна за індивідуальним замовленням.

 • ab290056861a50d8a360b95856ecb290.jpg

  Визначтесь з просоченням. Це максимально продовжує термін служби полотну. Так ролокасети тканинні будуть захищені від сонячного світла, пилу, бруду. За таким декором буде значно легше доглядати.

Якщо враховувати всі ці деталі, вибір декору для дому чи офісу буде простим та зручним. Тільки потрібно бути уважним і можна звернутись за допомогою до спеціалістів.

Де зручно купити рулонні штори?

Сучасний асортимент вражає величезною кількістю пропозицій. Тут зможете без проблем знайти стильний декор. Ось тільки потрібно виділити багато часу на пошук і ознайомлення з рулонними шторами в  Києві чи Харкові. Не кожен може собі таке дозволити, тому ці тонкощі варто враховувати.

Щоб придбати тканинні ролети в інтернет-магазині «Світ карнизів», витратите декілька хвилин. Каталог з товарами завжди у вашому розпорядженні. Якщо виникнуть додаткові запитання, завжди зможете звернутись до консультантів. 

А ще приємно здивують інші моменти:

 • В асортименті знайдете готові рулонні штори. Також є можливість придбати полотна за індивідуальним замовленням. 

 • Тут можна не лише придбати товари, а й замовити зняття розмірів.

 • Доставка замовлення по всій Україні. За бажанням можна самостійно забрати полотно з тканини в магазині в Києві. 

 • Вибір оплати замовлення.

Нехай тканинні ролети на вікна стануть надійним захистом від сонячного світла та стильним доповненням інтер’єру.