Як вибрати карнизи для штор?

Коли справа доходить до оформлення вікон, більшість людей надає великого значення шторам, тюлі, портьєрам. Колір, стиль, дизайн, текстура і т.д. І часто на вибір карнизів відводять мінімум часу і купують перший підходящий. Але слід зазначити, що карниз є важливим елементом оформлення вікон, він надає бажаний завершальний штрих в інтер’єрі і робить його більш привабливим.

На сьогодні існує великий вибір карнизів. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, карнизи класифікують:
- ковані металеві – з естетичної точки зору, це найкращий вибір. Мають найрізноманітніший дизайн, підійдуть під будь-який інтер’єр, вирізняються своєю міцністю та надійністю, найбільш доступні за ціною. Бувають однорядні та двухрядні, з різним діаметром, широка кольорова гама та мають великий вибір декоративних закінчень, які повторюють елементи інтер’єру. За типом кріплення можуть бути стінові або стельові. Одним з різновидів даних карнизів є імпресійна система – вони безшумні, бігунки пересуваються по всій довжині карниза;
- пластикові – бюджетний варіант, призначені для легких і середньої важкості штор, мають стельове кріплення;
- профільні алюмінієві – одні з не дорогих на рину карнизів, але в той же час досить надійний варіант. Виготовляються з алюмінію, завдяки чому їх можна зігнути в арку, еркер або кути. Бувають однорядні, двухрядні та трьохрядні, мають стінове або стельове кріплення. Можливий варіант управління за допомогою шнура (кордове управління). Великим плюсом є ідеальне ковзання бігунків по профілю. Дуже часто такі карнизи використовують для установки в ніші.

Залежно від типу кріплення карнизи бувають:
- настінні – несуть в собі естетичну цінність, вважаються найбільш поширеними та універсальними, так як мають не складну конструкцію (простота в монтажі), безліч варіантів оформлення;
- стельові – легкі та надійні, більш функціональні, легко заховати в ніші. Дозволяють повісити штори, які плавно перетікають від стелі до підлоги, завдяки чому приміщення здається візуально більшим.

Окремо хочемо відзначити стрімку популярність моторизованих карнизів, адже це перехід на більш вищий рівень комфорту в приміщенні! Вони максимально прості в управління. Штори можна відкривати/закривати дистанційно за допомогою пульта або завдяки технології «Touch impulse» - легко потягнувши штору рукою. Також можливе управління за допомогою вмонтованого в стіну спеціального вимикача. Електрокарнизи безшумні, з плавним пуском і зупинкою, витримують штори до 70кг. Мають гарантію від 1 до 10 років.

Дізнайтеся про новинки та акції першими!

Підпишись на розсилку СвітКарнизів