Як підібрати колір карниза? Згадуємо кілька вдалих комбінацій, перш ніж йти в магазин карнизів

Оформлення інтер'єру - кропіткий процес, в якому важлива кожна дрібниця. Карниз для тюлю або штор належить до цього числа. Він повинен підходити по багатьох параметрах, один з яких вважається колірна гамма.

Сучасний магазин карнизів пропонує неймовірну кількість багатьох моделей, які дозволяють їх вписати в будь-який інтер'єр. І тут починаються складнощі, на який відтінок в кімнаті орієнтуватися: брати до уваги колір стін, стелі, штор? Кожен з цих орієнтирів можна втілити в життя.

kovanye-karnizy.jpg

Як підібрати ідеальну колірну гамму?

Виробники пропонують неймовірну кількість відтінків карниза. У зв'язку з цим і потрібно вибрати орієнтир в інтер'єрі. Тут орієнтуйтеся на свої побажання. Також можете врахувати і загальні поради.

Гармонія відтінків карниза та штор

  • Схожа колірна гамма всіх елементів ідеально підходить для приміщень з низькими стелями. Кімната візуально здасться вищою. А ще такий прийом допоможе заспокоїти інтер'єр, якщо він переповнений яскравими фарбами.

  • Карниз може стати контрастом до штор. Комбінацій контрастів величезна кількість. Найпопулярнішими можна назвати світлі/темні тони. Наприклад, біле та чорне, бежеві, кремові та вишневі, шоколадні. Контрасти між елементами допомагають вирівняти геометрію приміщення, зробити його більш гармонійним.

Поєднання з відтінком стін

Одне з найбільш універсальних рішень, яке стильно виглядає. Карниз зливається зі стінами та стає «невидимим». Створюється враження, що штори або тюль висять в повітрі. Зрозуміло, що в такому випадку вся увага прикута до тканинного декору. Він може бути досить яскравим, головне, щоб це відповідало загальному стилю оформлення.

Гармонія з кольором стелі

Ще один хороший і популярний варіант. Як і в попередньому випадку карниз просто губиться. Як правило, елементи представлені в білих, сірих або бежевих тонах, оскільки саме в ці відтінки найчастіше фарбують стелю.

1a642858ced9526a7f5bae6a4436d4d2.jpg

Оскільки карниз нейтральний, основний акцент варто зробити на шторах або на інших предметах інтер'єру. Тут вам потрібно добре подумати.

Комбінація з різними предметами декору

  • В інтер'єрі багато елементів, які виконані в металі, бронзі або золоті, карниз повинен бути схожого відтінку. Не забувайте про відповідну фактуру.

  • Присутні дерев'яні елементи темних тонів, віддавайте перевагу аналогічним тримачам для штор.

  • Слідкуйте за гармонією. Якщо занадто багато всього блискучого, карнизи повинні бути матовими. Навпаки, все нейтральне та спокійне, можете додати трохи сталевого блиску.

Кожен з цих варіантів комбінацій має право на життя. Вам потрібно вирішити, що найбільше до душі. Тут орієнтуйтеся на особисті побажання. А ще не забувайте про загальне оформлення кімнати. Просто для кожного стилю притаманні основні кольори та на них варто орієнтуватися. Красиво облаштовуйте інтер'єр, а «Світ карнизів» допоможе з підбором основних елементів.


Дізнайтеся про новинки та акції першими!

Підпишись на розсилку СвітКарнизів